info@usselo.com

Deelnemers Ondernemers Netwerk Usselo

A.J.H. Westendorp

Arend Jan Westendorp

Boekelosestraat 57
7548AS Enschede

053-4281401
a.westendorp1@hetnet.nl

Almexx BV

Korné Pot

Haaksbergerstraat 707
7545PH Enschede

0884303031
korne@almexx.nl

Barends Ballonvaarten

Alex Jan Barends

Harberinksweg 44
7547 PJ Usselo

053-2340344
info@barendsballonvaarten.nl

Bedrijvencentrum Usseleres

Gerrit Kleine Wiecherink

Haaksbergerstraat 705
7545 PH Usselo

053-434 13 13
info@hetmors.nl

Ben van 't Mös & de Es vof

Ben Kleine Wiecherink

haaksbergerstraat8548
75454 PG Enschede

053 4341666
Info@benvanhetmos.nl

Berger Engineering

Adri Berger

Geerdinkweg 30
7547 PM Enschede

53-4342006
info@bergerengineering.nl

Bloemcreaties schikt het

Thea Kleine Wiecherink

Haaksbergerstraat 701
7545PH Enschede

53 4341313
thea@bloemcreatiesschikthet.nl

BuitenHoff

Klaas Hoff

Blikkersmaatweg 15A
7546 RJ Enschede

06-53513570
info@buitenhoff.nl

Cable Waterskicenter Twente

Jeroen Paulissen

Jacobsrietweg 175
7546 RG Enschede

053-4283792
info@waterskitwente.nl

Caroline Zorg voor Uitvaart & Toespraak

Caroline Doornbos

Haaksbergerstraat 860
7545 PG Usselo

053-4344689
info@caroline-uitvaart.nl

EastWise BV

Andries Bijmold

Lammerinkweg 5
7546 RD Usselo

0031 654 916458
andries@eastwise.nl

Edwin Kist Uitvaartverzorging

Edwin Kist

Haaksbergerstraat 952
7548 PC Usselo

053-4776650
info@edwinkist.nl

FYON

Gerard Mulder

S.L.Louwesstraat 21
7545 ER Enschede

053-4313219
g.mulder@fyon.nl

Hardworks

Dennis Oosting

Josink Maatweg 9
7545PS Enschede

0880079111
info@hardworks.nl

Hurenkamp bedrijfsadvocaten

Arnout Hurenkamp

Marssteden 112
7547TD Enschede

053 434 4191
info@hurenkampba.nl

Intratuin Enschede

Herwin Roerink

Achterhofweg 22
7545 PB Enschede

053 431 4533
servicebalie@enschede.intratuin.nl

KESLER Assurantien Makelaardij Hypotheken

Rudy Kesler

Oldenzaalsestraat 212
7557 GC Hengelo

074-2917628
info@kesler.nl

Koehorst Bouwmanagement

Patrick Koehorst

Wissinksdijk 74
7548 PD Enschede

0653575226
info@koehorst-bouwmanagement.nl

Lefers Advocaten

Jan Lefers

Kiefteweg 84
7151 NS Eibergen

0545 725 925
jan@lefers-advocaten.nl

Loonbedrijf Hoenink

Bennie Hoenink

Badweg 55
7548RX Enschede

05324281340
loonbedrijfhoenink@planet.nl

Makelaardij Meerman

Henk-Jan Meerman

Usselerhofweg 1
7548 RZ Enschede-Usselo

053 428 24 44
info@makelaardij-meerman.nl

Mirari Group

Vincent Jansen

Twekkeler Es 7
7547 ST Enschede


Oude Egberink & partners

Patrick Oude Egberink

Van Heeksbleeklaan 1A
7522 LB Enschede


Patrick@oe-p.nl

Restaurant Hanninkshof

Jojan Kersbergen

Usselerhofweg 5
7548 RZ Usselo

053 4283129
info@hanninkshof.nl

Studio Biagina InterieurArchitectuur

Biagina Principato

Keuperweg 3
7547 PL Enschede

053-4316100
info@biagina.nl

te Sligte-Olijdam

Nathalie Poelhekken

Marssteden 31
7547 TE Enschede

0534283328
Info@tesligteolijdam.nl

Techmar B.V.

Roy Middelbos

Chopinstraat 10
7557 EH Hengelo

0884344517
r.middelbos@techmar.nl

Tijhuis administratie en advies

René Tijhuis

M.H. Tromplaan 47
7513 AB Enschede

053 – 20 30 083
rene@tijhuisadministratie.nl

Van Munster Makelaardij

Gerrit Jan van Munster

Haaksbergerstraat 860
7545 PG Usselo

053-4320416
gerrit.jan@vanmunstermakelaardij.nl

Vanhommerig Holding BV

Alex Vanhommerig

Windmolenweg 660
7547 PC Enschede


a.vanhommerig@gmail.com

Vanhommerig, Incasso- en Rechtspraktijk

Jos Vanhommerig

Bruggertstraat 350
7545 PJ Enschede

053-4329692
info@vanhommerig.nl

VANZ Connection

Roeland van Zoelen

Wissinksdijk 88
7548 PD Usselo

0623013424
roeland@zoelen.com

WelmersFashionAgency/Welmers International

Frank Welmers

Meester Oude Groenstraat 7
7548 SB Boekelo


info@welmersfashionagency.eu

Top